23 серпня — урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України в Бориспільському районі. (Афіша)

//23 серпня — урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України в Бориспільському районі. (Афіша)

23 серпня — урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України в Бориспільському районі. (Афіша)

2019-08-24T18:17:41+00:00 20 Серпня 2019|

У п’ятницю, 23 серпня, пройдуть міськрайонні заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України.

О 09:00 планується урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на Європейській площі м. Бориспіль та вручення паспортів молодим громадянам міста та району.

З 14:00 до 18:00 відбудеться святково-концертна програма в с. Вороньків, нагородження місцевих мешканців почесними відзнаками Бориспільської районної державної адміністрації та Бориспільської районної ради.

У програмі — гала-концерт районного вокально-хорового фестивалю «MALVA FEST»,  виступ Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «КАЛИНА», розважальна програма від Національного українського шоу «Люті козаки».

Крім цього, відбудуться заходи з вшанування пам’яті борців за свободу та незалежність України. Небайдужі громадяни можуть взяти участь в церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків військовослужбовцям, які під час загинули під час Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил. Пам’ятні знаки українським героям встановлені в селах Гнідин та Мирне, а також в місті Бориспіль.

Під час проведення свята планується забезпечити охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху,  безперебійну роботу підприємств комунального господарства,  медичний супровід.

Заходи пройдуть в усіх населених пунктах району за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, діячів науки та культури, громадських діячів, представників релігійних організацій, політичних партій, засобів масової інформації.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"