В Київській ОДА буде створено робочу групу з питань доступності інтернету та мобільного зв’язку

//В Київській ОДА буде створено робочу групу з питань доступності інтернету та мобільного зв’язку

В Київській ОДА буде створено робочу групу з питань доступності інтернету та мобільного зв’язку

2019-08-15T16:12:01+00:00 15 Серпня 2019|

Рішення про створення робочої групи з питань покриття і доступності мобільного та інтернет зв’язку в Київській області було прийнято за результатами зустрічі очільника КОДА Михайла Бно-Айріяна з директорами усіх телекомунікаційних компаній України – VodafoneKyivstarLifecell.

За словами Михайла Кареновичаробоча група «промоніторитьрівень покриття і доступність мобільного та інтернет зв’язку в області; проаналізує можливість надання інфраструктури для реалізації проектів операторів мобільного зв’язку; виявить проблемі точки (bottlenecks), де є кричущі ситуації по відсутності зв’язку, та надасть пропозиції операторам спільно реалізувати проекти по будівництву інфраструктури».

«Я хочу, аби ми спробували покрити максимальну кількість людей в області якісним зв’язком. Для того, щоб всі мали доступ до інтернету, а молодь – можливість навчатися та отримувати знання. Я готовий прибрати всі адміністративні бар’єри та підставити плече, аби інформаційна інфраструктура в області розвивалася і давала людям нові можливості», – підкреслив очільник ОДА.

Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"