Михайло Бно-Айріян та Уляна Супрун обговорили впровадження медичної реформи на Київщині

//Михайло Бно-Айріян та Уляна Супрун обговорили впровадження медичної реформи на Київщині

Михайло Бно-Айріян та Уляна Супрун обговорили впровадження медичної реформи на Київщині

2019-08-11T20:41:52+00:00 10 Серпня 2019|

Очільник Київської ОДА Михайло Бно-Айріян провів робочу зустріч з в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун. Керівники відомств обговорили ситуацію з впровадження медичної реформи в області.

У ході спілкування підняли питання щодо статусу розвитку первинної ланки медицини в області, сімейних лікарів, перетворення лікарень на некомерційні комунальні підприємства.

«Важливим є питання перетворення лікарень на некомерційні комунальні підприємства. Адже з 1 січня 2020 року медичні заклади, які не реорганізуються і не підпишуть договір з Національною службою здоров`я України, не зможуть отримувати фінансування з державного бюджету. Зараз в нашій області вже автономізовано 53 медзаклади, які отримали за договорами з НЗСУ більше 560 млн гривень. На минулому засіданні обласної ради, ми вже прийняли необхідні рішення для старту нових відносин з НСЗК з 1 січня наступного року», – повідомив Михайло Каренович.

Також обговорили проблему кадрового забезпечення у медичній сфері. «Проговорили проблему відсутності лікарів у багатьох амбулаторіях і фельдшерсько-акушерських пунктах у селах. Домовилися пробувати систематизувати пошук таких професіоналів там, де вони потрібні», – зазначив голова КОДА.

Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 3   +   7   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"