День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

//День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

2019-06-24T10:04:56+00:00 24 Червня 2019|

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Делегація від Бориспільської районної державної адміністрації, місцевого самоврядування та громадських організацій вшанувала пам’ять загиблих на території с. Іванків. До братських могил встановлені живі квіти.

Наш священний обов’язок — навіки зберегти пам’ять про тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей — уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна слава загиблим. Честь і слава живим героям!

Інформація відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Бориспільської районної державної адміністрації

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"