На розвиток населених пунктів Бориспільського району — 155,1 млн грн

//На розвиток населених пунктів Бориспільського району — 155,1 млн грн

На розвиток населених пунктів Бориспільського району — 155,1 млн грн

2019-06-12T13:03:27+00:00 12 Червня 2019|

Під час пленарного засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання начальник управління фінансів Бориспільської районної державної адміністрації Тамара Матяш озвучила зміни до бюджету, які неодноразово розглядалися на постійних комісіях та президії райради. Вона констатувала, що за результатами звіту, який затвердили на минулому засіданні, є можливість розподілу додаткових коштів за I квартал, а це 25 млн грн, і враховуючи ще два місяці, що минули,  загальна сума розподілу значна – 43 млн грн.

На  управління гуманітарного розвитку спрямовано 10 млн грн. На капітальний ремонт шкіл у  Старому – 1 млн грн, у Вишеньках та Щасливому – відповідно, по 500 тис.; по 1,5 млн грн отримають Гнідин,  Рогозів  та  Глибоке. Решту коштів спрямують  на підготовку навчальних закладів до нового навчального року.

Для управління капітального будівництва проведено як зняття планових призначень, так і встановлено нові призначення по нових об’єктах: у Горі – 10 млн на будівництво школи, Глибокому – 1,5 млн грн на будівництво свердловини на території школи, на капітальний ремонт ДНЗ в Петропавлівському – 1,5 млн грн та 600 тис. для початку тендерних торгів щодо ремонту  інфекційного відділення.

Для управління соцзахисту населення видатки підуть  виключно на забезпечення діяльності  програми «Турбота» в частині депутатських повноважень – 1 млн 800 грн, та  огорожу стаціонарного відділення для одиноких, що в Ревному.

Управління економіки охоплює видатки на охорону здоров’я: призначеннями забезпечується програма роботи невідкладної медичної допомоги, що функціонує в період реформування до кінця року – 500 тис. грн, таку ж суму спрямують на ремонт хірургічного відділення. 800 тис. грн знімається від проведення торгів по мамографу. Загальна сума призначень, що спрямовуватимуться на охорону здоров’я, 1 млн 688 тис грн.

Для успішного початку опалювального сезону на всі бюджетні установи, де є газові котельні, передбачені планові призначення забезпечення датчиками, що передаватимуть електронні показники лічильника до газового господарства. Це обов’язкова вимога, без якої не надаватимуться якісні послуги з газопостачання.

Фінансове управління передало трансферт виключно на соціально-економічний розвиток населених пунктів – 29 млн 900 тис грн. За минулий рік та майже півріччя 2019-го  сільські ради виключно на соціально-економічний розвиток населених пунктів отримали 155,1 млн грн бюджетних коштів.

Нагадаємо, пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання відбулося 6 червня 2019 року. В роботі сесії взяли участь голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас, перший заступник голови Бориспільської РДА Руслан Садовський.

Автор: Алла Богуш

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"