Управління охорони в Київській області звітує про діяльність з початку 2019 року

//Управління охорони в Київській області звітує про діяльність з початку 2019 року

Управління охорони в Київській області звітує про діяльність з початку 2019 року

2019-06-11T14:52:58+00:00 11 Червня 2019|

З початку 2019 року працівниками управління поліції охорони в Київській області припинено 692 кримінальних правопорушення. Із них попереджено скоєння 250 крадіжок особистого майна громадян. Здійснено понад 35 тисяч виїздів за викликом.

За допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації поліція забезпечує фізичну охорону, відстеження рухомих об’єктів та охорону вантажів. Працює в цілодобовому режимі. Надає практичну допомогу підрозділам Національної поліції України.

Управління поліції охорони в Київській області складається з 6 міжрайонних, 1 міського та 3 районних відділів, що охоплює майже всю територію Київської області.

На сьогоднішній день підрозділами поліції охорони Київщини охороняється близько 21 тисячі об’єктів різної форми власності, з яких понад 15 тисяч квартир (будинків) та близько 6 тисяч об’єктів, розташованих на території Київщини.

З метою забезпечення охорони громадського порядку в районах дислокації, попередження крадіжок та злочинних проявів встановлюються системи термінового виклику поліції (тривожні кнопки).

Інформація управління поліції охорони в Київській області

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"