Київська облдержадміністрація перерозподілила кошти на відшкодування вартості інсуліну

//Київська облдержадміністрація перерозподілила кошти на відшкодування вартості інсуліну

Київська облдержадміністрація перерозподілила кошти на відшкодування вартості інсуліну

2019-05-30T11:59:32+00:00 29 Травня 2019|

З 1 червня 2019 року м. Бориспіль та Бориспільський район окремо забезпечуватимуть інсуліном хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок державної субвенції. Про це йдеться в розпорядженні голови Київської облдержадміністрації від 05.05.2019 № 271 «Про розподіл та перерозподіл обсягів субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Київської області на 2019 рік».

Зміни до бюджету були прийняті на рівні області за ініціативи міста, яке звернулося з проханням до Київської обласної державної адміністрації поділити субвенцію між містом та районом на користь комунального аптечного закладу Бориспільської міської ради.

До цього часу головним розпорядником бюджетних коштів залишалося лише управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації, на яке з початку року було спрямовано 2 млн 630,5 тис грн коштів державної субвенції на безкоштовне забезпечення інсуліном всіх громадян — хворих на інсулінозалежний цукровий діабет, які перебувають на обліку КНП Бориспільської районної ради «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

Тепер, згідно з розпорядженням, на жителів Бориспільського району доводиться 1 млн 808 тис грн,  на жителів міста Бориспіль — 822,5 тис грн.

Голові районної державної адміністрації та міському голові в установленому порядку доручено внести зміни до місцевих бюджетів, визначити аптечні заклади уповноваженими з питань безоплатного відпуску препаратів інсуліну для населення та забезпечити укладання договорів з суб’єктами господарювання про відшкодування вартості препаратів інсуліну.

В Бориспільському районі порядок отримання безкоштовних ліків залишається без змін. Проте, як забезпечуватимуть громадян інсуліном в Борисполі, залишається невідомим.

За офіційною статистикою Бориспільської БЛІЛ, на обліку перебуває 3625 хворих на діабет (місто: 2239, район:  1386). Із них — 648 інсулінозалежних, серед яких — 33 дитини (місто: 364, район: 284).

Усі хворі без винятку можуть отримати консультацію лікаря-ендокринолога по направленню сімейного лікаря або без направлення в разі термінової необхідності в місцевій лікарні.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"