На Бориспільщині відзначили День резервіста

//На Бориспільщині відзначили День резервіста

На Бориспільщині відзначили День резервіста

2019-05-17T13:28:32+00:00 17 Травня 2019|

Відповідно до Указу Президента України, з метою популяризації серед громадян України служби у військовому резерві та зміцнення позитивного іміджу Збройних Сил України, щороку 18 травня відзначається День резервіста України.

З нагоди цього свята на полігоні військової частини А2399 (с. Дівички) керівництвом Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату та окремого батальйону територіальної оборони 15 травня відбулися урочисті заходи.

Свято розпочалося шикуванням особового складу та привітальним словом військового комісара Бориспільського ОМВК полковника Романа Горбача. Також до привітань долучився командир окремого батальйону територіальної оборони капітан Юрій Гармаш.

Після цього з учасниками заходу були проведені заняття з тактичної, медичної та вогневої підготовки. Всі резервісти вдосконалили свої практичні навички у стільбі з пістолету ПМ та автомату АК-74.

За результами занять учасники свята були нагороджені грамотами від військового комісара Бориспільського ОМВК, а троє найкращих стрільців – наручними годинниками від голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка.

Інформація Бориспільського ОМВК 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"