Капітальний ремонт доріг державного значення на Бориспільщині: облаштування транспортних розв’язок на трасі Київ-Бориспіль та поблизу с. Іванків

/, УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ОХОРОНИ ДОВКІЛЛЯ/Капітальний ремонт доріг державного значення на Бориспільщині: облаштування транспортних розв’язок на трасі Київ-Бориспіль та поблизу с. Іванків

Капітальний ремонт доріг державного значення на Бориспільщині: облаштування транспортних розв’язок на трасі Київ-Бориспіль та поблизу с. Іванків

2019-05-13T16:36:01+00:00 13 Травня 2019|

У Бориспільському районі продовжується ремонт доріг державного значення. Йдеться про капітальний ремонт шляхопроводу протяжністю 99,8 м, розташованого на транспортній розв’язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський ( ділянка с. Бортничі — с. Мала Олександрівка) та про облаштування транспортної розв’язки кільцевого типу на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський (км 44 + 570) неподалік с. Іванків.

Обидва об’єкти мають важливе соціально-економічне значення – забезпечують транспортне сполучення  між м. Київ та м. Бориспіль, автомобільною дорогою Р-03 Північно-східний обхід м. Києва, сполучають міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Фінансування здійснюватиметься за рахунок держбюджету за програмою 3111020 «Розвиток  мережі та утримання автомобільних доріг  загального користування державного значення». Строк виконання робіт до кінця 2020 року.

Протягом квітня-травня тривають роботи над облаштуванням транспортної розв’язки неподалік с. Іванків. Станом на 13 травня 2019 року здійснюється ремонт лівого проїзду на автодорозі М-03 в напрямку м. Бориспіль. Підрядним підприємством організовані роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Служба автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв бути максимально уважними у місцях проведення ремонтних робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Служба автомобільних доріг у Київській області

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"