Урочисте відкриття архівно-музейної виставки «НепрOSTі листи» на Київщині

/, Новини/Урочисте відкриття архівно-музейної виставки «НепрOSTі листи» на Київщині

Урочисте відкриття архівно-музейної виставки «НепрOSTі листи» на Київщині

2019-05-08T11:02:59+00:00 07 Травня 2019|

7 травня до Дня пам’яті і примирення, у рамках започаткованого історико-документального і громадського проекту, що передбачає розшук і повернення копій листів остарбайтерів 1942–1943 років з Київщини сьогоднішнім адресатам – молодшим поколінням їх рідних, у виставковій залі Державного архіву Київської області відбулось урочисте відкриття архівно-музейної виставки «НепрOSTі листи». На виставці представлені листи остарбайтерів 1942–1943 років, що зберігаються у державному архіві, документи Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г.С. Пшеничного та музейні експонати Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей», Воєнно-історичного музею «Інформаційно-просвітницький центр» (смт Калинівка Васильківського району).

Під час проведення заходу копії 25-ти листів остарбайтерів з Київщини були вручені їхнім нащадкам. Проект «НепрOSTі листи» сьогодні реалізований у Бориспільському, Броварському, Іванківському, Макарівському та Переяслав-Хмельницькому районах Київської області. У відкритті виставки взяли участь: заступник голови Державної архівної служби України Ігор Бондарчук, представники центральних державних архівів України, музейних та бібліотечних установ Київської області, ЗМІ, громадськість.

Офіційна презентація виставки проекту «НепрOSTі листи» за ініціативи Бориспільської районної державної адміністрації запланована на четвер, 16 травня. Захід проводитиметься  у приміщенні районної ради за адресою м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 74. (III поверх)

Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"