Міжнародний валютний фонд буде надалі підтримувати Україну

//Міжнародний валютний фонд буде надалі підтримувати Україну

Міжнародний валютний фонд буде надалі підтримувати Україну

2019-05-06T09:35:25+00:00 06 Травня 2019|

Україні ще багато потрібно буде зробити для перетворення на сучасну ринкову економіку, і Міжнародний валютний фонд готовий і надалі підтримувати нашу країну в цих зусиллях. Про це йдеться в заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард за підсумками телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком.

Ми погодилися, що надзвичайно важливо забезпечити важливий прогрес, досягнутий під час перебування Президента в просуванні ключових реформ, а особливо забезпечити незалежність центрального банку і підтримати стабільність банківської системи. Ми також погодилися, що ще багато чого треба зробити, щоб завершити перетворення України на сучасну ринкову економіку, яка міцно регулюється верховенством права і здатна залучити більш високі рівні інвестицій, необхідні для досягнення більш міцного і сталого зростання, а також доходів, щоб наздогнати рівні, які спостерігаються в регіональних країнах. Фонд готовий продовжувати підтримувати Україну в цих зусиллях“, — заявила Крістін Лагард.

Директор-розпорядник МВФ запевнила у готовності розвивати співпрацю між Україною та МВФ, а також закликала продовжувати процес реформ на основі здобутків, досягнутих за останні 5 років.

Офіційне інтернет-представництво Президента України 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"