Нацгвардія на Київщині: командний дух, спортивні змагання та воля до перемоги

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Нацгвардія на Київщині: командний дух, спортивні змагання та воля до перемоги

Нацгвардія на Київщині: командний дух, спортивні змагання та воля до перемоги

2019-05-03T11:24:26+00:00 03 Травня 2019|

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної Гвардії України Бориспільського району Київської області відбулися культурні та спортивно-масові заходи.

У дні вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася 26 квітня 1986 року неподалік м. Прип’ять, гвардійці відвідали Національний музей «Чорнобиль» м. Київ та виставку, присвячену 33-й річниці аварії на ЧАЕС. Військовослужбовці, зокрема, ознайомилися з експозицією про героїчний та самовідданий труд людей під час ліквідації наслідків техногенної катастрофи, що визнана наймасштабнішою в історії атомної енергетики.

29 квітня у Міжнародному центрі було проведено спортивне свято, на якому гвардійці всіх підрозділів мали змогу продемонструвати свою силу та витривалість, а також командний дух і волю до перемоги. Змагання проходили за трьома видами спорту: силове багатоборство кросфіту, волейбол та перетягування канату.

 

Найвидовищною була боротьба під час виконання вправ з кросфіту, в якій перемогла команда роти матеріального забезпечення. Не менш цікавим виявилось і перетягування канату, де перемогла команда комендантської роти. А першість з волейболу здобула команда загально-військового полігону. Переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти та солодкі подарунки.

 

«Такі змагання розвивають у військовослужбовців в першу чергу командний дух та згуртованість, показують індивідуальний фізичний розвиток та проблеми, над якими треба працювати кожному окремо і разом в команді», — зауважив заступник начальника Міжнародного центру полковник Сергій Рекун.

 

30 квітня зі світлим святом Воскресіння Христового привітав військовослужбовців творчий колектив районного Будинку культури. Зустріч з артистами — завжди свято, адже його учасники мають неабиякий талант дарувати настрій та підтримувати бойовий дух гвардійців. Цього разу виступив вокальний гурт «Черешенька». Нову пісню «Кохай мене» виконала Заслужений діяч естрадного мистецтва України Зоя Тимченко. Бурхливими оплесками дякували гвардійці артистам за свято пісні.

 

Відділення інформації і комунікації Міжнародного центру НГУ. Фото М. Качана

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"