Дебати кандидатів на пост Президента України затверджені офіційно — ЦВК

//Дебати кандидатів на пост Президента України затверджені офіційно — ЦВК

Дебати кандидатів на пост Президента України затверджені офіційно — ЦВК

2019-04-19T11:55:15+00:00 19 Квітня 2019|

Дебати кандидатів у Президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського перед другим туром виборів планується провести сьогодні на стадіоні НСК «Олімпійський» з 19:00 та на загальнонаціональному каналі Суспільного телебачення в прямому ефірі з 21 до 22 години.

Про це йдеться у Постанові ЦВК від 18 квітня 2019 року № 834 «Про окремі питання проведення Національною суспільною телерадіокомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України, включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України».

Відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» теледебати проводяться за рахунок коштів Державного бюджету України проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше 60 хвилин.

Теледебати за рахунок коштів Державного бюджету України транслюються на Першому Національному телеканалі НТКУ та Першому каналі Національної радіокомпанії України, а також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення.

Кандидати на пост Президента України беруть участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів взяти участь у теледебатах або неможливості його участі виділений час надається іншому кандидату у Президенти України для проведення передвиборної агітації.

Також у постанові Центральній виборчій комісії підтверджується інформація про проведення на стадіоні Національного спортивного комплексу «Олімпійський» 19 квітня 2019 року заходу передвиборної агітації у формі публічних дебатів між кандидатами Володимиром Зеленським та Петром Порошенком. Орієнтовним часом закінчення вказаного заходу є 20.00 — 20.30.

Перший тур на виборах президента України відбувся 31 березня. Центральна виборча комісія 4 квітня опрацювала 100% протоколів. За результатами голосування Володимир Зеленський отримав 30,24%, Петро Порошенко —15,95% голосів виборців.

Центральна виборча комісія 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"