Архівно-музейний проект «НепрOSTі листи – пошук адресатів» розпочався на Київщині

/, Новини/Архівно-музейний проект «НепрOSTі листи – пошук адресатів» розпочався на Київщині

Архівно-музейний проект «НепрOSTі листи – пошук адресатів» розпочався на Київщині

2019-04-08T11:02:21+00:00 06 Квітня 2019|

В Державному архіві Київської області відбулася настановна нарада робочої групи, яка працюватиме над розділом проекту «НепрOSTі листи – пошук адресатів».

Під час зустрічі учасники – представники архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, а також освітніх, бібліотечних та музейних установ Київщини отримали від директора державного архіву Софії Каменєвої настановну інформацію. Вона наголосила на важливому історико-культурному значені проекту, його меті, етапах реалізації та ключових заходах.

Учасники взяли участь у практичному семінарі з питань методики роботи з особистими документами та проведення пошуку осіб, яким будуть вручатися листи їхніх рідних, що перебували у 1942–1945 роках на примусових роботах у Німеччині.

Своїм досвідом архівної та громадської роботи у цій справі поділився директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею Віталій Гедзь.

Координатор проекту начальник відділу використання інформації документів Наталія Бацак запропонувала до обговорення робочою групою ряд питань щодо практичної реалізації колективного пошуку інформації в архівних документах та складання на її основі не лише бази даних прізвищ остарбайтерів по населених пунктах Київської області, але й інших важливих відомостей.

Другу частину зустрічі учасники проекту присвятили практичній роботі з документами. Був розпочатий пошук інформації в листуванні остарбайтерів з Борисполя та Бориспільського району, Білої Церкви, Броварського, Вишгородського,  Іванківського, Обухівського та Переяслав-Хмельницького районів.

До пошукових заходів долучені представники ветеранських і національно-патріотичних громадських організацій, закладів освіти, музейних установ та архівних відділів.

ДОВІДКОВО

Архівно-музейний проект «НепрOSTі листи – пошук адресатів» присвячується 75-ій річниці звільнення Київської області від нацистської окупації. Проект передбачає виявлення і повернення ненадісланих листів остарбайтерів 1942-1943 років, що знаходяться на зберіганні в архівному фонді “Листи радянських громадян Київської області, висланих до Німеччини в роки Другої світової війни”.

Інформація архівного сектору Бориспільської районної державної адміністрації Київської області

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"