Районне свято для обдарованих учнів “Крок до зірок”

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Районне свято для обдарованих учнів “Крок до зірок”

Районне свято для обдарованих учнів “Крок до зірок”

2019-03-22T15:38:41+00:00 22 Березня 2019|

21 березня опорний навчальний заклад «Щасливський НВК» приймав учнівську та учительську еліту Бориспільського району, підводилися підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, творчих конкурсів та ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році.

54 переможці обласного етапу інтелектуальних змагань має Бориспільщина в цьому році.  Учасників свята «Крок до зірок» вітали учні Щасливського НВК, сільський голова Шмаюн Микола Федорович. Директор закладу Йовбак Юрій Юрійович зробив детальний аналіз виступу учнів на обласному етапі олімпіад, привітав з прекрасними результатами «Успішні діти – це гордість школи, села, району, області, та найголовніше – це успішне майбутнє нашої країни. Чим більше їх, тим більше віри в освічене суспільство, віри в Україну».

Від імені управління гуманітарного розвитку, районного методичного кабінету переможців вітали Кравцов Віктор Іванович, завідувач РМК та методисти РМК: Бриль Людмила Миколаївна, Чорноус Оксана Василівна, Петренко Галина Ігорівна та директор РБДЮТ Галатенко Світлана Анатоліївна.

Всі учні та вчителі за сприяння начальника управління гуманітарного розвитку Каськіва Миколи Ігоровича отримали в подарунок пам’ятні відзнаки та сертифікати на відвідування театру. Учасники свята відмітили постійну підтримку та допомогу голови Бориспільської РДА Туренка Олександра Валентиновича та голови Бориспільської районної ради Байчаса Вячеслава Михайловича.

Подяками начальника управління були відзначені колективи:
– ОНЗ «Щасливський НВК», директор Йовбак Ю.Ю.;
– Кучаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими, директор Кравцова Л.Є.;
– Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор Безруков Л.Д.;
– Комунальної установи Бориспільської районної ради «Районний методичний кабінет», завідувач Кравцов В.І.

Довідка про підсумки участі учнів району в обласному етапі олімпіад та конкурсів:
з 56 учасників 42 учні стали переможцями обласного етапу олімпіад, що становить 75%. Усі команди учасників по предметах мають якісний результат. Переможцями в повному складі є команди з:
– біології (3, 2, 1, 3 місця) – 1 місце має Мешко Владислава, 10 клас ОНЗ «Вороньківський НВК», учитель Руда А.О.;
– географії (3, 2, 3, 3) Мирончук Дмитро, учень 9 класу Глибоцької ЗОШ, учитель Гусинець М.П. (з ІІ місцем є представником Київщини на всеукраїнському етапі);
– російської мови (2, 1, 2): І місце – Микитюк Анастасія (10 кл), ОНЗ «Щасливський НВК», учитель Тригуб І.А.;
– обслуговуючої праці (2, 2);
– історії(2, 2, 3, 2);
– астрономії (3, 3);
– інформатики/програмування (3, 3, 3);

Достатні результати показали команди із:
– математики (1,3,4,1,3): І місця мають Чарнюк Максим, учень 10 класу ОНЗ «Щасливський НВК», вчитель Гучок Т.В. та Толстопятий Андрій, учень 7 класу Гірської ЗОШ, вчитель Шарапа Валентина Григорівна;
– української мови та літератури (2,3,1, уч.): І місце – Микитюк Анастасія (10 кл), ОНЗ «Щасливський НВК», вчитель Йовбак Лідія Василівна;
– технічної праці (1,5): І місце Соченко Дмитро, учень 10 класу Гнідинської ЗОШ ім..П.Яцика, вчитель Бондаренко Геннадій Миколайович;
– екології (2,4);
– фізики (3,2,4,2)
– економіки (3,3,6);
– правознавства (2,3).

Найрезультативнішою є команда ОНЗ «Щасливський НВК»: з 30 учасників – 24 переможці, (в попередньому році – 35 учасників – 19 переможців), з них 3 учні мають І місце, 5 учнів вибороли ІІ місце, 16 учнів – ІІІ місце.
З 8 учасників Кучаківської ЗОШ – 1 – І місце, 3 – ІІ місця і 3- ІІІ місця і одне 4 місце, два учні представляли Київщину у літературних конкурсах;
4 учні Глибоцької ЗОШ стали переможцями обласного етапу;
Гнідинська школа відрядила 2 учнів на обласний етап – в результаті І та ІІ місця;
по 4 учасники було від Мирненської та Гірської ЗОШ – по 1 призеру;
по одному переможцю мають ОНЗ «Вороньківський НВК»: Мешко Владислава захищатиме область з біології, Великоолександрівська ЗОШ, Дударківська ЗОШ, Рогозівська ЗОШ, НВК «Золоче». Двох учнів відряджали від Старинської ЗОШ, та одного – від Вишенської ЗОШ.

Найбільше переможців підготували:
Торбін Надія Володимирівна, вчитель фізики та астрономії ОНЗ Щасливський НВК – 7 учнів;
По два переможці підготували: Гарнага Ніна Борисівна, вчитель англійської мови ОНЗ Щасливський НВК, Коваль Альона Михайлівна, вчитель інформатики, Дуденко Людмила Василівна , вчитель біології та екології, Білан Сергій Сергійович, вчитель економіки, Остапець Володимир Степанович, вчитель інформатики, Тригуб Ірина Анатоліївна, вчитель російської мови, Гучок Тетяна Василівна, вчитель математики, Глатка-Соловей Людмила Анатоліївна, вчитель історії та правознавства ОНЗ Щасливський НВК та вчитель географії Глибоцької ЗОШ – Гусинець Марія Петрівна.

Серед учнів:
Микитюк Анастасія, 10 клас ОНЗ «Щасливський НВК»:
І місце – українська мова та література і російської мови, ІІ місце з екології та конкурсу захисту робіт МАН;
Мирончук Дмитро, 9 клас Глибоцької ЗОШ:
ІІ місце з правознавства та географії, ІІІ місце – з хімії та конкурсу захисту робіт МАН;
Качур Артем, 11 клас ОНЗ «Щасливський НВК»:
ІІ місце – фізика, ІІІ місце з астрономії та економіки;
Чепурна Анастасія, 9 клас Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими:
ІІ місце – історія, ІІІ місце – українська мова та література;
Лисенко Олександр, 9 клас ОНЗ «Щасливський НВК»:
2 місце – фізика, І – конкурс-захист робіт МАН;
Науменко Артем, 11 клас ОНЗ «Щасливський НВК»:
ІІІ місце – інформатика та математика;
Онофріюк Дмитро, 10 клас ОНЗ «Щасливський НВК»:
3 місце – хімія, 3 – історія та правознавство;

У конкурсі-захисті робіт МАН взяли участь 11 учнів: 7 – учнів ОНЗ «Щасливський НВК», на по 1 учню від Великоолександрівської, Вишенської, Глибоцької та Гірської ЗОШ.
Маємо І місце – Лисенко Олександр, ОНЗ «Щасливський НВК,
ІІ місце – Микитюк Анастасія, Противень Олег, ОНЗ «Щасливський НВК;
ІІІ місце – Воробйова Анастасія, ОНЗ «Щасливський НВК, Мирончук Дмитро, Глибоцька ЗОШ, Яременко Валентина, Гірська ЗОШ.
Зуй Анастасія, учениця 5 класу Кучаківської ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Молнар Віта Василівна виборола І місце у ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та взяла участь у Всеукраїнському етапі конкурсу.
Кладіна Євгенія, учениця 3 класу Кучаківської ЗОШ імені гетьмана Івана Сулими, вчитель Фірманюк Тетяна Анатоліївна виборола ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі VІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, і стала учасником Всеукраїнського етапу.
Білоус Дарія та Каменєва Ніколь, учениці 8 класу Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів вибороли І місця на обласному етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (номінація «Література»), вчитель Лупан Наталія Миколаївна.

Харченко Олександр, 9 клас, Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів виборов ІІІ місце на обласному етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням (номінація «Історія»), вчитель Бриль Людмила Миколаївна.

Автор: Кравцов В.І., завідувач РМК

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"