Збірна баскетболісток Бориспільського району виграла срібло в обласному фестивалі “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Збірна баскетболісток Бориспільського району виграла срібло в обласному фестивалі “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”

Збірна баскетболісток Бориспільського району виграла срібло в обласному фестивалі “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”

2019-03-21T15:08:32+00:00 21 Березня 2019|

У м. Яготин  відбулися фінальні змагання з баскетболу серед жінок, що проводились за Регламентом обласного фестивалю 2019 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» серед сільських жителів Київської області.

Баскетбольна збірна команда Бориспільського району стала одним із чотирьох фіналістів, що виграли попередні зональні етапи змагань.

У першій грі наші дівчата мінімально поступилися господарям майданчика – команді Яготинського району. В наступних двох – впевнено обіграли команди Васильківського та Бородянського районів і посіли ІІ місце. В нагороду отримали кубок та срібні медалі. Крім того, завоювали симпатії вболівальників та повагу суперників за змістовну гру.

Взагалі, всі учасники змагань були задоволені організацією турніру та участю у фіналі, вони залишали майданчик з посмішками та з добрим настроєм поверталися додому.

У складі команди Бориспільського району грали Марія Татарчук (с. Любарці), Аліна Грицкевич та Ліна Кубрак (с. Ревне), Надія Ваганова (с. Щасливе), Анастасія Петренко (Пошабля), Світлана Зонь, Анастасія Барбулат (с. Вороньків), Надія Бережна (с. Кучаків).

Щиро вітаємо наших спортсменок з успішним виступом, бажаємо їм міцного здоров’я та нових спортивних досягнень.

Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"