При КОДА створено “Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини”

//При КОДА створено “Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини”

При КОДА створено “Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини”

2019-03-20T18:05:30+00:00 20 Березня 2019|

При Київській обласній державній адміністрації створено «Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини» з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу. Зокрема, робота Офісу буде спрямована на оперативне виявлення фактів порушення законних прав інвесторів та підприємців Київської області посадовими особами.

Будь-який підприємець Київщини зможе звернутися за консультацією та кваліфікованою юридичною допомогою. Офіс працюватиме під особистим контролем Голови КОДА та координуватиметься фахівцями-юристами.

Офіс прийматиме звернення від підприємців щодо фактів зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади. Звернення будуть прийматись через гарячу лінію КОДА, а безпосередній прийом буде проводитися в приміщенні Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області, який працюватиме на постійній основі.

Всі випадки, які потребують залучення громадськості та публічного обговорення будуть обов’язково виноситись на розгляд:

  • Ради інвесторів при Київській обласній державній адміністрації;
  • Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Київській обласній державній адміністрації.

«Бізнес на Київщині має почуватися захищеним. Бізнес – це опора нашої Держави. Тому обласна державна адміністрація має стати підтримкою для підприємців, а не бюрократичною перепоною. Чи це голова районної адміністрації створює штучні перешкоди для бізнесу, чи податковий інспектор або працівник апарату КОДА – відповідатимуть усі без винятку! Виключень не буде! Підприємці Київщини мають спокійно та впевнено працювати. А наше завдання, як влади, створити комфортний інвестиційний клімат та сприятливі умови для розвитку бізнесу», – наголосив очільник КОДА Олександр Терещук.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"