П’ятеро боксерів Бориспільщини здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/П’ятеро боксерів Бориспільщини здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях

2019-03-20T10:27:05+00:00 20 Березня 2019|

З 12 до 15 березня в м. Бориспіль відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. В змаганнях взяли участь кращі спортсмени з Київської, Житомирської, Вінницької областей та м. Києва.

У складі збірної Київської області Бориспільський район був представлений п’ятьма боксерами з с. Щасливе – вихованцями тренера-викладача Бориспільської районної КДЮСШ Вадима Шевкопляса. І всі п’ятеро здобули нагороди!

Владислав Тихонов, Владислав Михайлов, Максим Галушка, Денис Бородій – отримали бронзові нагороди за ІІІ місце у своїх вагових категоріях. Вони впевнено перемогли в перших боях та поступились у півфіналах більш досвідченим суперникам – майбутнім переможцям турніру.

Кирило Ковальов дійшов до фіналу, де переміг у двобої та виборов І місце і золото чемпіонату. Він представлятиме Бориспільщину в складі команди Київської області на чемпіонаті України, який відбудеться в травні в смт Затока Одеської області.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Федерації боксу України.

Бажаємо нашим юним боксерам набувати змагальний досвід на найвищому всеукраїнському рівні, росту спортивної майстерності, успішних стартів у майбутньому, досягати високих спортивних результатів і, звичайно ж, перемог!