38 дітей-сиріт Бориспільського району відзначили Масляну в “Київській Русі”

/, СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ’Ї/38 дітей-сиріт Бориспільського району відзначили Масляну в “Київській Русі”

38 дітей-сиріт Бориспільського району відзначили Масляну в “Київській Русі”

2019-03-13T12:37:48+00:00 13 Березня 2019|

Масляна є одним з найстаріших та найулюбленіших свят слов’янських народів. Свято асоціюється зі смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів – розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

38 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців ДБСТ Бориспільського району, разом з батьками-вихователями святкували Масляну в князівстві «Київська Русь» с.Копачів Обухівського району на Київщині. Поїздку вдалося організувати за сприяння голови Бориспільської районної державної адміністрації Олександра Туренка та підтримки голови районної ради Владислава Байчаса.

Свято видалося на славу! При вході до князівства відвідувачів зустрічали як дорогих гостей із хлібом та сіллю. Кожна дитина, скуштувавши шматочок свіжого запашного хліба, загадувала бажання і отримувала надію, що найзаповітніша її мрія обов’язково здійсниться.

У стародавні часи свято Масляної не обходилося без катань на конях. Було прийнято влаштовувати цікаві та веселі ігри.  Тож, мандруючи стежками Київської Русі разом з історичними героями, діти фотографувалися, веселилися, брали активну участь у старослов’янських забавах, здобували нові захоплюючі знання з історії України.

На завершення свята дітлашня з батьками завітала на обід до місцевої корчми, де їх частували смачною національною кухнею та, головне, добренними рум’яними млинцями з різноманітною начинкою.

Масляну святкували,

Люту зиму проводжали.

Були танці, були співи

Та й млинці усім на диво!

Батьки та вихованці Дитячих будинків сімейного типу Бориспільського району висловлюють вдячність місцевій владі за неймовірно цікавий культурний захід.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"