Президент оглянув приміщення нового гуртожитку для контрактників 95-ї бригади

//Президент оглянув приміщення нового гуртожитку для контрактників 95-ї бригади

Президент оглянув приміщення нового гуртожитку для контрактників 95-ї бригади

2019-03-15T13:24:32+00:00 12 Березня 2019|

Нова українська армія, нове ставлення до солдата – воїни легендарної 95ї бригади десантників відтепер житимуть в гуртожитках, збудованих за стандартами НАТО.

Сучасні ліжка, вбиральні, кухня, кімната відпочинку і навіть пухнастий талісман – воїни легендарної 95ї бригади оселилися в нових казармах, побудованих за стандартами НАТО. Проте, тут їх прийнято називати гуртожитками, бо більшість військових ще встигли пожити в казармах старого зразка, які тепер не хочуть навіть згадувати. Привітати хлопців з новосіллям приїхав особисто Президент.

Чотири гуртожитки на Житомирщині закрили «житлове питання» для п’ятисот військових. За планами – у 2019му в експлуатацію введуть вже сто сорок чотири поліпшених казарми. В них житимуть понад вісімнадцять тисяч українських воїнів. По всій країні зміниться і система харчування. Президент тестував її разом з солдатами.

З початку російської агресії військовослужбовці 95ї бригади стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності. У серпні 2014-го воїни здійснили найдовший рейд у військовій історії світу – прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артбатальйонів, забрали їхню зброю, прихопивши кілька російських танків, проїхали на них аж до самого Луганська та повернулися до Слов’янська. Цього разу Президент також вручив військовим кілька високих нагород.

Офіційне інтернет-представництво Президента України 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons