Президент ініціює масштабний міжнародний аудит компанії Укроборонопром (Відео)

//Президент ініціює масштабний міжнародний аудит компанії Укроборонопром (Відео)

Президент ініціює масштабний міжнародний аудит компанії Укроборонопром (Відео)

2019-03-11T09:46:36+00:00 11 Березня 2019|

Укроборонпром ретельно перевірять іноземні партнери України – Президент ініціює масштабний міжнародний аудит, результати якого будуть максимально відкритими і прозорими. Суспільство має отримати відповідь, наскільки масштабними були зловживання в закупівлях деталей для Збройних Сил, підкреслив Глава держави. Для того, щоби розглянути це питання він скликав спеціальне засідання РНБО

Президент ініціює міжнародний аудит компанії Укроборонпром – із ревізією усіх контрактів та оновленням наглядової ради компанії. Масштабна перевірка за участі партнерів має дати повну відповідь – хто зловживав своєю владою і як створити таку систему, яка б унеможливила корупцію в майбутньому.

Петро Порошенко, Президент України :

-Аудит Укроборонпрому, оцінка його корпоративного управління, оновлення наглядової ради, контроль і прозорість державного оборонного замовлення. Все це дозволить допомогти концерну трансформуватися і точно не втратити довіру партнерів, довіру інвесторів, довіру громадян.

Через гучний скандал в оборонці Глава держави зібрав Раду нацбезпеки і оборони. За одним столом – усі, хто має відношення до командування українською армією, а також – представники Генпрокуратури. Президент попереджає – якщо слідство підтвердить факти корупції, нікого не врятують ані прізвища, ані посади.

Петро Порошенко, Президент України :

-Як Верховний головнокомандувач Збройних Сил України я точно не дам зруйнувати довіру до армії. Ні тим, хто хоче наживатися на нашій армії, на нашій обороноздатності, ні тим, хто через політичні цілі чи політиканство готовий пожертвувати фундаментальними державними інтересами. Особливо на цьому спекулюють ті кандидати в президенти, хто в бутність свою при владі бездумно скорочували Збройні сили, розпродавали озброєння по ціні металобрухту, рівняли з землею військові містечка, а самі армійські землі за безцінь спускали ділкам для комерційного будівництва.

Паралельно розслідуванням фактів корупції в Збройних Силах займатиметься тимчасова комісія Парламенту, повідомив Президент. Розставити ж всі крапки над «ї» мають незалежні правоохоронні органи – в першу чергу повністю незалежне від влади Національне Антикорупційне бюро. Глава держави закликав слідчих оперативно дати відповідь на питання, яке сколихнуло усю країну.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"