80 юних боксерів з усієї Київщини змагалися в Щасливому

//80 юних боксерів з усієї Київщини змагалися в Щасливому

80 юних боксерів з усієї Київщини змагалися в Щасливому

2019-03-06T12:04:00+00:00 06 Березня 2019|

У с. Щасливе втретє відбувся відкритий турнір Бориспільської районної КДЮСШ з боксу серед юнаків 2005-2006, 2007-2009 років народження і молодших, присвячений пам’яті майстра спорту Олександра Загурського. Завдяки активній підтримці адміністрації ОНЗ «Щасливський НВК» (директор Юрій Йовбак) та спортивного клубу «Олімп» (голова правління Андрій Риженков) турнір пройшов на високому організаційному рівні.

Змагалися юнаки в оновленому залі боксу, розташованому в приміщенні закладу освіти, де нещодавно був зроблений капітальний ремонт і встановлено новий ринг.

Турнір став доволі представницьким і для багатьох боксерів добрим етапом підготовки до зонального чемпіонату України, який відбудеться в середині березня. Для участі в турнірі були запрошені кращі боксерські колективи Київщини: Броварського вищого училища фізичної культури, ДЮСШ міст Борисполя, Василькова, Обухова, Переяслав-Хмельницького, Броварського району (с. Зазим’є) та дві команди боксерських клубів з м. Києва.

Бориспільський район представляли вихованці тренерів-викладачів районної КДЮСШ Вадима Шевкопляса та Олександра Бабюка. В складах всіх команд було понад половина теперішнього складу збірної Київської області юнаків 2005-2006 років народження. Тож, більшість двобоїв були дуже цікавими і захоплюючими. Всього в турнірі взяли участь 80 юних боксерів – вихованців чотирнадцяти тренерів.

Успішно провели свої бої наші боксери. Перемоги в своїх вагових категоріях здобули Максим Третьяков, Олександр Тихонов, Іван Пархоменко, Ігор Дерев’янко, Владислав Михайлов, Денис Бородій, брати Кіріл та Ілля Ковальови, Максим та Денис Галушки. Друге місце у Іллі Пархоменка, Олександра Тетьори та Владислава Тихонова.

Всі команди-учасниці отримали пам’ятні кубки за участь у турнірі, а переможці та призери були нагороджені спеціально підготовленими до цих змагань грамотами та медалями. За найцікавіші бої, високу майстерність та спортивні досягнення кращі спортсмени були ще і відзначені спеціальними призами.

Щиру вдячність за вшанування пам’яті Олександра Загурського висловлювали його дружина Людмила Борисівна та син Сергій, які були присутні на заході.

 

Бориспільська районна КДЮСШ

Сектор молоді та спорту

управління гуманітарного розвитку

Бориспільської РДА

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"