Традиційний турнір з волейболу: іванківські спортсмени вперше виграли Кубок Г.Т.Білима

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Традиційний турнір з волейболу: іванківські спортсмени вперше виграли Кубок Г.Т.Білима

Традиційний турнір з волейболу: іванківські спортсмени вперше виграли Кубок Г.Т.Білима

2019-02-26T16:07:26+00:00 26 Лютого 2019|

23 лютого в спортивному залі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся V традиційний турнір з волейболу серед чоловічих команд – Кубок Почесного громадянина Бориспільського району Г.Т. Білима.

Ці змагання було започатковано на честь Григорія Тимофійовича Білима – людини, яка протягом багатьох десятиліть піклувалась про розвиток фізичної культури і спорту на Бориспільщині, і зараз, у свої 77 років, продовжує тренувати юних спортсменів-волейболістів, а також сам бере активну участь у змаганнях.

Цього разу участь в іграх за Кубок взяли чотири команди, які за коловою системою визначили володаря призу. Ним стала вперше команда ̶ господар села Іванків. Вони перемогли всіх своїх суперників і в нагороду отримали з рук Григорія Білима головний приз турніру.

Друге місце завоювала команда с. Чубинське, третє – команда с. Гора. Четверте місце посіла команда с. Сеньківка.

Організаторами змагань були Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА за підтримки Бориспільської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"