Стандарти НАТО в дії – понад п’ятсот українських військових служать у польському Любліні в спільній Литовсько-Польсько-Українській бригаді (Відео)

//Стандарти НАТО в дії – понад п’ятсот українських військових служать у польському Любліні в спільній Литовсько-Польсько-Українській бригаді (Відео)

Стандарти НАТО в дії – понад п’ятсот українських військових служать у польському Любліні в спільній Литовсько-Польсько-Українській бригаді (Відео)

2019-02-25T18:54:47+00:00 25 Лютого 2019|

Результат їхньої роботи днями оцінили особисто президенти трьох країн. Петро Порошенко також відкрив таємницю – якими є плани Києва щодо пришвидшення членства в Північно-Атлантичному Альянсі.

Один з найбільш успішних мілітарних експериментів. Майже чотири тисячі військових різних спеціалізацій із трьох країн – служать в одній міжнародній бригаді і разом, під керівництвом інструкторів НАТО вчаться відбивати атаки потенційного агресора на Сході Європи. Президенти України, Польщі та Литви зустрілися в Любліні аби на власні очі побачити успіхи спільної ЛИТПОЛУКРБРИГАДИ. Цей проект започатковано ще у 2007му році, проте по-справжньому він почав розвиватися лише після 2014.

Петро Порошенко, Президент України :

– Я хочу вам відкрити ще таємницю, що і інші наші сусіди дуже уважно вивчають наш позитивний досвід і виходять з пропозиціями по створенню аналогічних бригад за участю інших держав. Я дуже вітаю це, і думаю, що це ще одне підтвердження, наскільки ефективний, наскільки позитивний є цей досвід 00:44

Лише за останній рік військові пройшли понад десяток потужних навчань під егідою Північно-Атлантичного Альянсу. І цей досвід Україна планує втілити у власній армії – аби пришвидшити вступ до НАТО.

Петро Порошенко, Президент України :

– І конкретним кроком, який ми чекаємо з боку керівництва НАТО і країн-членів, я відчув і почув це під час останньої Північно-Атлантичної ради за участі всіх керівництва всіх країн-членів – це є надання Україні Плану дій щодо членства і визначення конкретної дати, коли Україна може стати тепер уже я так розумію 31м членом НАТО, бо НАТО постійно розширюється, і ми це вітаємо

Президенти Литви та Польщі також запевнили Петра Порошенка – вітають стійке європрагнення України.

Даля Грибаускайте, Президент Литви :

-Я вітаю і підтримую те, що Україна сьогодні прийняла зміни української Конституції, спрямованої на Євроатлантичну, Європейську інтеграцію. Це так само заслуга пана Президента Порошенка. Для нас, європейців, дуже важливо бачити і знати, що Україна залишається на дорозі, якій варто боротися. І ми підтримуємо Україну на цьому шляху

В свою чергу Президент Польщі наголосив – український досвід безцінний для НАТО, адже саме українські військові вже п’ятий рік стримують другу за потужністю армію в світі. А відтак підкреслив – Польща також допомагатиме Україні на шляху зближення з Північно-Атлантичним Альянсом.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"