Президент про розвиток аеропортів та ДП МА “Бориспіль”: Інвестиції у цей напрям точно виправдаються

//Президент про розвиток аеропортів та ДП МА “Бориспіль”: Інвестиції у цей напрям точно виправдаються

Президент про розвиток аеропортів та ДП МА “Бориспіль”: Інвестиції у цей напрям точно виправдаються

2019-03-07T12:06:37+00:00 25 Лютого 2019|

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Київської області наголосив на значному потенціалі інвестування у розвиток аеропортів.

«Подивіться на темпи, якими будується і розвивається зараз аеропорт «Бориспіль». 12,5 млн пасажирів було перевезено за 2018 рік. Це потужний хаб. Активний розвиток інших аеропортів, створення унікальних можливостей для транзиту точно виправдають інвестиції у цей напрям», – сказав Глава держави.

За його словами, також поступово набирає обертів і реалізація інвестицій в будівництво підприємств. Він зауважив, що сьогодні відвідав новозбудований завод гарячого цинкування металоконструкцій ТОВ «Металогальва Україна» та додав, що інвестори підприємства задоволені умовами для роботи, які створені у Київській області.

Президент також зазначив, що Голова Київської ОДА поінформував його про перспективи розбудови міжнародного аеропорту в місті Біла Церква. «Це не просто запасний аеропорт до Києва. Це є новий об’єкт, який сприятиме стратегічному розвитку Київської області. Найголовніше – у Білій Церкві буде створено сотні нових робочих місць», – переконаний Петро Порошенко.

«Ще одна цифра Київська область третя в Україні за обсягом іноземних інвестицій область. У рамках 44 інвестиційних проектів з 2014-го створено більше 110 тисяч робочих місць, працює шість індустріальних парків. Крім того, у Богуславському районі відкрито унікальний для сільської місцевості спортивний комплекс зимових видів спорту з льодовою ареною цілорічного користування. У Бориспільському районі запрацювали офісно-виставковий комплекс Mitsubishi та автосервісний центр «VolvoCar – Київ Аеропорт». У Бородянському районі зведено термінал для зберігання скрапленого газу. У Броварському районі введено в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в області – першу чергу Димерської СЕС», – перерахував Глава держави.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"