Результати змагання з легкої атлетики у Броварах серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/Результати змагання з легкої атлетики у Броварах серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших

Результати змагання з легкої атлетики у Броварах серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших

2019-02-13T17:57:39+00:00 13 Лютого 2019|

Першим стартом для вихованців молодого тренера-викладача з легкої атлетики Бориспільської районної КДЮСШ Романа Черняхівського з с. Гнідин стали традиційні змагання відкритої першості Броварського вищого училища фізичної культури з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005 року народження і молодших, що відбулись 9 лютого у м. Бровари.

Юні спортсмени вперше змагалися взимку в спеціалізованому легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Найважче їм було впоратись із хвилюванням. У змаганнях взяли участь понад 300 легкоатлетів Київщини, сусідніх областей та м. Києва.

Призером змагань у штовханні ядра серед юнаків став Володимир Черняхівський – рідний брат тренера, який показав результат 9 м 49 см і пообіцяв перевершити досягнення Романа (кандидат в майстри спорту зі штовхання ядра). Чепурко Настя виконала норматив ІІІ юнацького розряду з бігу на 60 та 300 м.

Участь у змаганнях надала їм наснаги до тренувань. Вони вже мріють про майбутні перемоги. Тож бажаємо нашим спортсменам надалі успішних стартів і встановлення особистих рекордів!

Бориспільська районна КДЮСШ

Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку

Бориспільська райдержадміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 6   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"