Майже 800 тисяч жителів Київщини отримали пільги та субсидії минулого року

/, УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ/Майже 800 тисяч жителів Київщини отримали пільги та субсидії минулого року

Майже 800 тисяч жителів Київщини отримали пільги та субсидії минулого року

2019-02-07T15:51:30+00:00 07 Лютого 2019|

Під головуванням очільника Київщини Олександра Терещука відбувся річний звіт Департаменту соціального захисту населення. Участь у заході взяли заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер, директор Департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, а також працівники районних служб соціального захисту.

Під час засідання були розглянуті питання про стан виконання програм соціального захисту з державного та обласного бюджетів за 2018 рік, організацію надання соціальних послуг та програми підтримки пільгових категорій населення, план дій на 2019 рік.

Очільник Київщини підкреслив слова Президента України Петра Порошенка, що головне завдання обласної влади – соціальний захист населення. І, дійсно, у 2018 році Президент України, Кабінет Міністрів, Верховна Рада приділяли багато уваги питанням соціального захисту населення та забезпечили у повному обсязі всі державні пенсійні (17 млрд грн) та соціальні (6,5 млрд грн) виплати. Крім цього, були розроблені та забезпечені фінансуванням з обласного бюджету програми АТО – 73 млн грн., осіб з інвалідністтю – 11 млн грн., «Турбота» – 2,1 млн грн, з міських та районних бюджетів – 140 млн грн. Це максимальні суми за всю історію сучасної України, орієнтовані саме на потребуючих громадян.

Пільги з оплати житлово-комунальних послуг отримали 192,8 тис осіб, субсидію для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги – 213,9 тис домогосподарств. Субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу – 8,8 тисяч домогосподарств.

В цілому, на Київщині 796 965 громадян отримали допомогу, компенсації та субсидії на загальну суму 5,8 млрд гривень. Також з Держбюджету виплачено 69,8 млн грн для придбання житла 81 особі.

Голова облдержадміністрації Олександр Терещук нагородив Почесними грамотами найкращих працівників управлінь соціального захисту населення та терцентрів соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, високий професіоналізм та активну громадську позицію була нагороджена Почесною грамотою Інна Мисловська, начальник управління соціального захисту населення Бориспільської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"