Київська облдержадміністрація: безпека та законність – основні вимоги до виборчого процесу

//Київська облдержадміністрація: безпека та законність – основні вимоги до виборчого процесу

Київська облдержадміністрація: безпека та законність – основні вимоги до виборчого процесу

2019-02-06T17:48:40+00:00 06 Лютого 2019|

У Головному управлінні Національної поліції в Київській області під головуванням керівника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука відбулась міжвідомча розширена відеоселекторна нарада з питань забезпечення публічної безпеки під час виборів Президента України.

В нараді взяв участь очільник поліції Київщини та його заступники, керівник ДСНС, представники Центрального виборчого комітету, прикордонної та міграційної служби, Національної гвардії України та громадськості.

Учасники наради з’ясували основні проблемні питання, визначили шляхи їх вирішення, обговорили інші труднощі, які можуть виникнути під час забезпечення безпеки виборчого процесу.

У своїй промові Олександр Терещук зазначив, що влада зробить усе можливе, щоб на території області забезпечити безпечне, прозоре, чесне волевиявлення людей на виборах Президента України.

Одним з основних питань наради стало обладнання виборчих дільниць усім необхідним. Зокрема, обстежені майже усі виборчі дільниці, однак не всі з них відповідають пожежним вимогам. За словами керівника ДСНС Василя Слободяника, 22 дільниці столичної області сьогодні не відповідають таким вимогам і вже направлені подання щодо усунення виявлених недоліків.

Під час наради представник ЦВК Михайло Вербенський зазначив, що до виборчкому зареєструвалось велика кількість кандидатів у президенти України. Більшість з них проводитимуть агітаційні заходи у населених пунктах на свою підтримку. І саме на працівників поліції покладається велика відповідальність забезпечити публічну безпеку під час проведення агітації.

Очільник поліції області Дмитро Ценов у своєму виступі наголосив на основних моментах організації роботи поліції під час виборчого процесу. Передусім, це перевірка виборчих дільниць, попередні розрахунки кількості працівників поліції та додаткових сил для забезпечення публічної безпеки і правопорядку, для оперативнішого реагування на правопорушення створюються додаткові слідчо-оперативні групи.

Це перша нарада у такому розширеному форматі. Але і в подальшому представники різних відомств будуть проводити подібні зібрання для належного виконання державними органами всіх функцій щодо забезпечення конституційних прав громадян.

Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"