БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАКЛИКАЄ НЕБАЙДУЖИХ ПАТРІОТІВ ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ НА НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРАХ РЕЗЕРВІСТІВ

//БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАКЛИКАЄ НЕБАЙДУЖИХ ПАТРІОТІВ ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ НА НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРАХ РЕЗЕРВІСТІВ

БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ОБ’ЄДНАНИЙ МІСЬКИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАКЛИКАЄ НЕБАЙДУЖИХ ПАТРІОТІВ ПРОЙТИ ПІДГОТОВКУ НА НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРАХ РЕЗЕРВІСТІВ

2019-02-01T14:34:58+00:00 01 Лютого 2019|

У лютому-березні 2019 році сплановано підготовку резервістів оперативного резерву першої черги та військовозобов’язаних дефіцитних спеціальностей для Збройних Сил України.

Навчальні збори будуть проводитись на базі 169 навчального центру (смт. Десна Чернігівської області) та 190 навчального центру (смт. Гуйва Житомирської області).

На час проходження зборів резервісти та військовозобов’язані забезпечуються безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, їм забезпечений соціальний пакет та здійснюються фінансові виплати, відповідно до чинного законодавства.

За підсумками навчань кращим військовозобов’язаним присвоюються чергові військові звання.

Варто зазначити, що за призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності.

Військовозобов’язаним, які на день призову на збори не працюють, за весь період зборів, ураховуючи час проїзду до місця їх проведення і назад, виплачується грошове забезпечення, виходячи з розрахунку одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 01 січня календарного року на місяць.

Більш детальна інформація надається Бориспільським ОМВК за адресою: м. Бориспіль, вул. С. Камінського, 6 або за телефонами (04595) 6-25-71 (мобілізаційний відділ), (04595) 6-23-45 (черговий військового комісаріату).

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"