Інклюзивна освіта – пріоритет – Президент Петро Порошенко (Відео)

//Інклюзивна освіта – пріоритет – Президент Петро Порошенко (Відео)

Інклюзивна освіта – пріоритет – Президент Петро Порошенко (Відео)

2019-01-30T12:16:12+00:00 29 Січня 2019|

Більше не в’язні чотирьох стін – програма з інтеграції дітей з особливими потребами в навчальний процес лише за два роки дала вражаючі результати. Понад чотирнадцять тисяч школярів тепер мають змогу вчитися в новому, адаптованому просторі. У столиці відбулася Всеукраїнська рада з інклюзивної освіти.

Інтерактивна медіатека, ресурсна кімната, їдальня і побутово-практична зона, пристосована під потреби особливих дітей. Нові – інклюзивні – школи в Україні множаться рекордними темпами. З 2016го їхня кількість зросла понад в два рази – з півтори тисячі до майже чотирьох тисяч закладів по всій країні. Це дало змогу понад чотирнадцяти тисячам дітей вийти за межі своїх квартир і відчути, що суспільство сприймає їх і готове їм допомогти.

Петро Порошенко, Президент України:

Інклюзія це не лише для дітей з особливими потребами, інклюзія – це не лише для їх родин, батьків. Інклюзія – це для всіх нас. Нас, громадян України, для нашої держави. Це характеристика нації. 00:19

Інклюзивна реформа – іспит нації на європейськість, і її результат демонструє, як змінилося суспільство з часів Революції Гідності, підкреслив Президент. За його ініціативи на профільну Всеукраїнську раду в столиці зібралися представники всіх областей і продемонстрували свої напрацювання.

Інклюзивна реформа – особлива, і не лише тому, що стосується особливих дітей. Її результат – прямо демонструє, наскільки сильною і єдиною може бути Україна.

Петро Порошенко, Президент України:

Єдність України має дуже багато вимірів. Вона точно не може відбутися без дуже простої речі – єдності дітей в шкільному класі. .. нашу силу ми довели на полі бою, силу довели і доводимо в повсякденному житті. І наша готовність створити можливості для всіх свідчить про нашу силу, нашу єдність, примножує і веде до перемоги

Інклюзивна освіта – пріоритет для голів обласних державних адміністрацій і органів місцевого самоврядування, заявив Президент. За його словами, в бюджеті закладено достатньо ресурсів для створення і належного обладнання ще майже 700 центрів. Вони мають бути збудовані якнайшвидше.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"