Ім’я вашої героїчної частини грізними для ворога розкатами лунає на різних ділянках фронту – Президент подякував воїнам 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців

//Ім’я вашої героїчної частини грізними для ворога розкатами лунає на різних ділянках фронту – Президент подякував воїнам 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців

Ім’я вашої героїчної частини грізними для ворога розкатами лунає на різних ділянках фронту – Президент подякував воїнам 72-ї бригади ім. Чорних Запорожців

2019-01-27T17:48:52+00:00 27 Січня 2019|

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час зустрічі з військовослужбовцям 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців відзначив їх високий бойовий дух, злагодженість та високий професіоналізм у захисті України від російської агресії.

«Насамперед, ще раз хочу привітати тих з вас, хто щойно вийшов з району бойових дій, з поверненням додому, в пункт постійної дислокації. Як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України я дякую кожному з вас за ратну службу. За ефективне та професійне виконання свого військового обов’язку», – звернувся Петро Порошенко до військовослужбовців.

 

«Щойно зустрічаючись на залізничному вокзалі з героями, які ешелоном прибули зі сходу, побачив перед собою впевнених і мужніх воїнів, які більше як півроку утримували бойові позиції, боронячи українську землю від російського агресора», – наголосив він.

Президент нагадав, що місяць тому з багатьма з них мав честь зустрічатися на передових позиціях, де особисто знайомився з обстановкою у районі проведення операції Об’єднаних сил. «На власні очі бачив як працюють підрозділи бригади у бойовій обстановці. Переконався у високому рівні бойової злагодженості та підготовки, які демонструє особовий склад бригади», – зазначив Петро Порошенко.

«Упродовж п’яти років ім’я героїчної військової частини з Білої Церкви грізними для ворога  розкатами лунає на різних ділянках фронту», – сказав Глава держави.

Президент нагадав бойовий шлях бригади за час від початку російської агресії проти України. Підрозділи бригади у 2014 році мужньо та самовіддано захищали Маріуполь та Волноваху, брали участь у обороні Донецького аеропорту. Здійснили складний 240-кілометровий рейд вздовж україно-російського кордону до Ізвариного, Свердловська, Червонопартизанська, де близько двох місяців мужньо тримали оборону зайнятих рубежів. У лютому 2015 року героїчно відбивали танкові атаки ворога поблизу Богданівки. У серпні того ж року вели жорстокі бої під Білою Кам’янкою та Новоласпою, в результаті яких вдалося встановити контроль над стратегічними висотами і звільнити значну частину української території.

«72-га воювала майже на всіх важливих ділянках російсько-української війни», – сказав Президент.

Глава держави наголосив: «Увесь український народ пам’ятає, як українські воїни зі складу бригади у зимові дні 2017 року стали на шляху окупантів під Авдіївкою та продемонстрували свій незламний характер і ні на крок не відступили із займаних позицій під натиском ворога».

Офіційне інтернет-представництво Президента України 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"