На Бориспільщині вшанували пам’ять П.П.Чубинського

//На Бориспільщині вшанували пам’ять П.П.Чубинського

На Бориспільщині вшанували пам’ять П.П.Чубинського

2019-01-27T15:54:11+00:00 26 Січня 2019|

В Бориспільському районі відбулися урочистості з нагоди відзначення 180-тої річниці від Дня народження Павла Платоновича Чубинського – українського етнолога, фольклориста, поета, автора слів Державного Гімну України.

На території ландшафтного заповідника загальнодержавного значення «Хутір Чубинського»  (колишня садиба П.П. Чубинського) пройшов мітинг за участі громадськості та відбулося урочисте покладання квітів до  пам’ятного знаку П.П.Чубинському.

В Інституті генетики Національної академії аграрних наук України с. Чубинське – виступи творчих колективів Бориспільщини. У виконанні Народного академічного хору ім.Павла Чубинського пролунали Гімн України, «Щедрик» Леонтовича , «Засвічу свічу» УНП в обробці Ганни Гаврилець , «Глибока криниця» УНП в обробці Володимира Грицишина , «Боже, великий єдиний».

Також виступали вокальний дует «Душа» (Кириївщинський сільський клуб), Капела бандуристів Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел, тріо бандуристок «Заграва» (Великоолександрівська ШМР).

Про біографічний та творчий шлях Павла Чубинського розповіли краєзнавці: член Спілки краєзнавців України Володимир Литвин та голова Бориспільської районної організації Національної спілки краєзнавців України Андрій Зиль.

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"