Єднаймося, бо в цьому наша сила! З Днем Соборності, українці! – керівництво Бориспільського району

//Єднаймося, бо в цьому наша сила! З Днем Соборності, українці! – керівництво Бориспільського району

Єднаймося, бо в цьому наша сила! З Днем Соборності, українці! – керівництво Бориспільського району

2019-01-22T11:27:25+00:00 22 Січня 2019|

Шановні українці! Дороги мешканці Бориспільщини!

 Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Документ, який був підписаний 22 січня 1919 року, став однією з історичних основ Акта проголошення незалежності України у 1991 році.

Соборне возз’єднання, – або як тоді його назвали, злука, – проросло з національно-визвольної боротьби українського народу, із мрій та прагнень багатьох поколінь борців за незалежність жити в єдиній національній державі.  Акт Злуки став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, становлення нації!

Відновлення територіальної цілісності та суверенітету України донині є головним пріоритетом держави на чолі з Президентом Петром Порошенком. Такі надскладні завдання як повернення України на Донбас і повернення Донбасу в Україну, деокупація Криму, будуть вирішені насамперед політико-дипломатичним та міжнародно-правовим шляхом на європейських цінностях, ідеалах людяності й демократії.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних душ, навіки залишатиметься непорушною. Загиблі герої пожертвували найціннішим – своїми життями. Вшануймо їхню пам’ять хвилиною мовчання!..

Лише в єдності дій та соборності наших душ та сердець ми можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Єднаймося, бо в цьому наша сила. Слава Україні!

Голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр ТУРЕНКО

Голова Бориспільської районної ради Владислав БАЙЧАС

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"