Звіт про здійснення державної регуляторної політики Бориспільською районною державною адміністрацією протягом 2018 року

//Звіт про здійснення державної регуляторної політики Бориспільською районною державною адміністрацією протягом 2018 року

Звіт про здійснення державної регуляторної політики Бориспільською районною державною адміністрацією протягом 2018 року

2019-01-21T11:12:57+00:00 21 Січня 2019|
  1. Вступна частина

 Інформація про здійснення державної регуляторної політики Бориспільською районною державною адміністрацією протягом 2018 року підготовлена відповідно до вимог ст. 5, 14 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 06.05.2004 № 50 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки органами виконавчої влади інформації про здійснення ними державної регуляторної політики».

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Бориспільської районної державної адміністрації є проведення єдиної державної політики у сфері підприємництва, яка відповідає інтересам держави і не перешкоджає реалізації права громадян на підприємницьку діяльність. В цих питаннях райдержадміністрація керується Законом України від 11.09.2003 року № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Основні завдання, на яких концентрувалася робота Бориспільської районної державної адміністрації в даному напрямку, протягом 2018 року, були спрямовані на:

– встановлення єдиного системного підходу до впровадження регуляторної діяльності;

– забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;

– забезпечення планування діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів;

– підвищення якості підготовки аналізів регуляторного впливу;

– забезпечення погодження проектів регуляторних актів з Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва;

– проведення моніторингу результативності регуляторних актів;

– запровадження ефективних форм моніторингу виконання основних засад чинного законодавства з питань державної регуляторної політики;

  1. Загальна частина

 Бориспільська районна державна адміністрація дотримувалась єдиного підходу з питань підготовки проектів регуляторних актів відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів райдержадміністрацією здійснюється відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Згідно Плану діяльності райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік планувалося прийняття одного регуляторного акту, однак, згідно роз’яснень Державної Регуляторної Служби України, проект зазначеного  нормативного акту не відноситься до категорії регуляторних. Фактично протягом 2018 року райдержадміністрацією зміни до Плану не вносилися, нові регуляторні акти не приймалися. Протягом 2018 року перегляд діючих регуляторних актів та відстеження їх результативності не проводилися через відсутність діючих регуляторних актів.

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Бориспільської районної державної адміністрації на 2019 рік був затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 04.12.2018 року № 1398 та оприлюднений у газеті «Трудова слава» від 07.12.2018 року № 174 (13783).

Сільські ради Бориспільського району протягом 2018 року приймали регуляторні акти у відповідності до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

  1. Висновок

Під час реалізації державної регуляторної політики в Бориспільській районній державній адміністрації діяльність з впровадження регуляторної політики у 2018 році була направлена на:

– недопущення прийняття розпорядчих документів з порушенням Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”;

– формування кадрового потенціалу у райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування району, спроможного забезпечувати регуляторну діяльність згідно чинного законодавства;

– активізацію участі громадськості в обговоренні проектів регуляторних актів та забезпечення системної роботи по залученню громадськості до обговорення проектів регуляторних актів.

Вся інформація щодо здійснення державної регуляторної політики Бориспільською районною державною адміністрацією у 2018 році  постійно висвітлювалась у місцевій газеті «Трудова слава» та на офіційному веб-сайті адміністрації www.raybori.gov.ua.

 

Начальник управління

економічного розвитку                                                                          Н.І. Паніна

райдержадміністрації

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 9   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"