Надання статусу УБД членам добровольчих формувань – головна тема засідання Ради ветеранів при Міністерстві

//Надання статусу УБД членам добровольчих формувань – головна тема засідання Ради ветеранів при Міністерстві

Надання статусу УБД членам добровольчих формувань – головна тема засідання Ради ветеранів при Міністерстві

2019-01-21T15:50:38+00:00 21 Січня 2019|

Рада ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів ініціює створення робочої групи, до якої мають увійти члени Ради та представники добровольчих формувань. Спільними зусиллями вони мають вирішити, яким чином можна врегулювати питання надання статусу учасника бойових дій особам, що брали участь в АТО/ООС. Зокрема, мова йде про представників підрозділів медиків, аеророзвідників, тих, що займаються евакуацією загиблих, тощо.

Напередодні представникам цих добровольчих формувань було надіслано зо півтора десятка листів із запрошенням до спільної роботи над законодавчими змінами щодо надання статусу учасника бойових дій особам, які у складі добровольчих формувань стали на захист цілісності України.

В обговоренні цього та інших питань взяли участь Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, голова Ради ветеранів Володимир Лагута та члени Ради (представники 20 областей України).

Під час засідання також були розглянуті питання створення робочих груп: з  поліпшення житлово-побутових умов ветеранів та членів їхніх родин, з земельних питань, з розробки «Кодексу ветерана», з питань сім’ї та молоді, психосоціальної адаптації та інші.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"