Спецпризначенці отримують нові і модернізовані зразки озброєння, техніки та елементів екіпірування – Президент на Житомирщині (Відео)

//Спецпризначенці отримують нові і модернізовані зразки озброєння, техніки та елементів екіпірування – Президент на Житомирщині (Відео)

Спецпризначенці отримують нові і модернізовані зразки озброєння, техніки та елементів екіпірування – Президент на Житомирщині (Відео)

2019-01-18T15:18:56+00:00 18 Січня 2019|

Відсьогодні у спецпризначенців нові девіз та символіка. Прапор, емблему та штандарт командувача військовим вручав особисто Президент – під час робочої поїздки на Житомирщину він відвідав новий навчально-тренувальний центр ССО.

Ще п’ять років тому тут було голе поле. Сьогодні – сучасний навчально-тренувальний центр  для спецпризначенців. Із кількома тирами, ділянкою для стрільби з автоматів та гранатометів, тренажерами та смугою перешкод і навіть стрибків з парашутом. Президент переконує – це лише початок оновлення і справжнього укріплення армії. В цьому році в розвиток бази вкладуть ще 45 мільйонів гривень.

Петро Порошенко, Президент України:

– І щодня триває інтенсивне нарощування бойового потенціалу. Підрозділи спецпризначенців отримують нові і модернізовані зразки озброєння, військової техніки, сучасні засоби зв’язку, сучасні елементи екіпірування

 Сучасними стають і символи нової армії. Відсьогодні у Сил спеціального призначення – нові емблема і прапор. Їх особисто вручив Верховний Головнокомандувач. Президент підкреслив, що й змінений девіз “Іду на ви” – теж важливий елемент перетворення. Не радянські слогани, а слова Київського князя Святослава Хороброго відтепер надихатимуть спецпризначенців у бою.

Петро Порошенко, Президент України:

-Я висловлюю вдячність і високу повагу нашим партнерам з країн-членів НАТО за дуже суттєву допомогу, яку вони надали в розвитку спроможності сил СО. Завдяки залученню професійних інструкторів США, Польщі, Литви, Естонії, Латвії кваліфіковану підготовку пройшли українські інструктори, які зараз вже самі беруть активну участь у відборі, комплектації та підготовці підрозділів спецпризначенців…

Глава держави відзначив високий професіоналізм, героїзм та незламність духу спецпризначенців під час виконання бойових завдань в найнебезпечніших та найскладніших умовах, зокрема і в тилу ворога. Він подякував їм за мужність та за те, що «тримають на своїх плечах мирне небо над Україною».

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"