Президент України Петро Порошенко долучився до подячного молебня у Свято-Миколаївському храмі

//Президент України Петро Порошенко долучився до подячного молебня у Свято-Миколаївському храмі

Президент України Петро Порошенко долучився до подячного молебня у Свято-Миколаївському храмі

2019-01-17T14:33:30+00:00 17 Січня 2019|

Під час робочої поїздки на Бориспільщину Президент України взяв участь в подячному молебні з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя.

Перед початком святкової літургії, яку відправив Предстоятель Православної Церкви України Блаженіший Митрополит Епіфаній, в храм було внесено Томос.

Глава держави подякував всім українцям, які моляться за єдність Православної Церкви, кожній парафії та кожному священнику за рішення приєднатися до ПЦУ.

Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній в свою чергу подякував Президентові України за його зусилля щодо отримання Томосу про автокефалію.

«Томос – це ще один акт проголошення незалежності України. Саме з цією подією ми можемо порівняти рішення Синоду Вселенського Патріархату про надання Томосу Україні. Автокефалія – частина нашої державницької проєвропейської та проукраїнської стратегії, яку ми послідовно втілюємо в життя протягом майже п’яти років. Все це – основа нашого власного шляху розвитку, розвитку держави Україна і розвитку нашої української нації. Хочу подякувати всім українцям, які з самого початку вірили в автокефалію, підтримували Президента, Голову Верховної Ради і Парламент, підтримували наших ієрархів, боролися за автокефалію ще тоді, коли навіть сама ідея видавалася примарною. Дорогі співвітчизники! Я щиро вітаю вас з автокефалією і здобуттям нашої духовної незалежності. Ми зупинили агресора. Ми зберегли державу. Ми збудували боєздатну армію. Ми утверджуємо українську мову – складову сили та успіху нашого народу. Тому ми точно переможемо! Слава Богу і Слава Україні!» – урочисто привітав усіх українців Петро Порошенко.

По завершенню подячного молебня Президент вшанував пам’ять жертв тоталітарного режиму, які поховані у Книшовому меморіальному парковому комплексі та встановив лампадку біля Меморіалу, на місці перепоховання загиблих.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"