Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Борисполя (Відео)

/Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Борисполя (Відео)

Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до Борисполя (Відео)

2019-01-16T21:04:40+00:00 16 Січня 2019|

Сьогодні, 16 січня 2019 року, Президент України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку до м. Бориспіль.

Зустрічали Главу держави голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, голова Бориспільської районної державної адміністрації Олександр Туренко, голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук.

В рамках заходу Петро Порошенко відвідав новозбудований Бориспільський академічний ліцей, ознайомився із роботою навчального закладу, зокрема, оглянув навчальні класи, спортивну та актову зали, їдальню. Передав художню літературу для  бібліотеки ліцею.

Президент доручив голові Київської ОДА Олександру Терещуку спільно з міською владою опрацювати питання облаштування комп’ютерного класу.

У навчальному закладі Гарант ­­зустрівся з учасниками Конференції освітян області та подякував їм за ентузіазм та підтримку у проведенні освітньої реформи.

Один із учасників конференції подякував Президенту за увагу до освітньої галузі, а також попросив Петра Порошенка переказати слова подяки дружині Марині за ті новації, впровадженню яких у освіті вона сприяє. «Дякуємо, що у нас з’явилася свобода дій, у директорів закладів – кадрова, фінансова, академічна. Дякуємо за те, що законодавчий процес йде в потрібному нам руслі», – зазначив освітянин.

Цього ж дня у Свято-Миколаївському храмі відбувся Подячний молебень з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України за участі Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

«Томос є Божим подарунком. Так само буде з ЄС і НАТО, коли українці будуть об’єднані. А вони будуть об’єднані, коли матимуть духовний фундамент», – сказав Петро Порошенко. При цьому він підкреслив, що отримання Томосу про автокефалію помісної церкви є «подією не менш важливою, ніж Акт про проголошення незалежності України».

Після завершення молебня Петро Олексійович вшанував пам’ять жертв тоталітарного режиму, які поховані у Книшовому меморіальному парковому комплексі.

Глава держави встановив лампадку до місця перепоховання загиблих.

Детальніше про подію – за посиланнями:
https://www.president.gov.ua/…/prezident-vidvidav-novozbudo…
https://www.president.gov.ua/…/glava-derzhavi-mir-z-urahuva…
https://www.president.gov.ua/…/tomos-ta-yedina-cerkva-ye-du…
https://www.president.gov.ua/…/dyakuyu-kozhnomu-z-vas-za-te…
https://www.president.gov.ua/…/prezident-v-borispoli-vshanu…
https://www.president.gov.ua/…/inozemna-derzhava-ne-povinna…

Фоторепортаж – за посиланням: https://www.facebook.com/raybori.gov.ua/

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   5   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"