19 грудня – 19 січня – святкові заходи в Бориспільському районі

/, УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ/19 грудня – 19 січня – святкові заходи в Бориспільському районі

19 грудня – 19 січня – святкові заходи в Бориспільському районі

2019-01-22T12:24:54+00:00 13 Грудня 2018|

Відповідно до розпорядження Бориспільської районної державної адміністрації від 04.12.2018 № 1403  «Про організацію та проведення святкування Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят у Бориспільському районі», з 19 грудня 2018 року по 19 січня 2019 року відбудеться цикл святкових заходів. 

19 грудня о 10.00 в районній залі буде проведено культурно-мистецький захід “Святий Миколай, до нас в гості завітай!”  за участю дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей дитячих Будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних родин, дітей загиблих, поранених учасників Антитерористичної операції.

26-27 грудня – урочистості з нагоди відкриття Головної районної новорічної ялинки. На сцені Будинку культури с. Мирне відбудеться казкове театральне дійство за участі Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського. Час проведення: 10.00 та 14.00

В період до 31 грудня триватимуть святкові заходи у стаціонарному відділенні  Бориспільського районного територіального центру соціального обслуговування для одиноких та непрацездатних громадян в с. Ревне. А також відбудеться святкова акція «Свято наближається» для членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО.

В усіх загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладах пройдуть новорічні святкові ранки та спортивно-масові заходи «Новорічний марафон». У шкільних бібліотеках для маленьких читачів працюватимуть тематичні книжкові виставки «Чарівна казка зими».

Практично всі сільські ради району долучаються до проведення святкових заходів. В населених пунктах передбачається новорічне оформлення будівель та прибудинкових територій сільрад, підприємств, установ, організацій.

З 20 по 29 грудня в сільських клубах планується проведення циклу святкових програм «Зимова феєрія».

З 7 по 14 січня 2019 року – фольклорні дійства «Вертеп». Також будуть організовані колядування за народними традиціями «Син Божий народився…».

19 січня 2019 року – святкування Водохреща на території сільських рад.

Протягом грудня-січня громадський порядок на території району забезпечуватиме Бориспільський відділ поліції ГУПН в Київській області.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   3   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"