Голова Київської ОДА обговорив з керівництвом районів спільний план дій під час негоди

//Голова Київської ОДА обговорив з керівництвом районів спільний план дій під час негоди

Голова Київської ОДА обговорив з керівництвом районів спільний план дій під час негоди

2018-12-12T12:46:29+00:00 12 Грудня 2018|

Голова КОДА обговорив з керівниками структурних підрозділів та головами РДА стан готовності доріг під час погіршення погодних умов на Київщині, а також превентивні заходи для запобігання наслідкам негоди.

«Завтра я особисто виїду і буду контролювати готовність доріг. Вимагаю, щоб голови районів об’єктивно звітували мені щодо проведення робіт та були принципові у вирішенні цього питання. До кожного села, селища та кожного невеличкого населеного пункту повинні бути проїзні дороги. Адже, завтра, коли почнеться негода, саме нам потрібно буде відповідати перед людьми. Зокрема, звертаюсь до правоохоронців – ми не можемо допустити колапсу який був у минулому році»,- заявив Олександр Терещук.

Окрім питання утримання доріг Київщини у проїзному стані, голова облдержадміністрації приділив особливу увагу забезпеченню теплом малозахищених категорій населення та соціальних об’єктів. «Температура падатиме, тож маємо контролювати, щоб в лікарнях, інтернатах, будинках милосердя, де проживають літні люди, було тепло. Будьте готові вчасно розвернути пункти обігріва в районах. Я буду перевіряти їх наявність і прошу голів райадміністрацій також взяти це питання на особистий контроль», – наголосив очільник області.

Київська обласна державна адміністрація

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 2   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"