Президент зустрівся із сім’ями військовополонених українських моряків (Відео)

//Президент зустрівся із сім’ями військовополонених українських моряків (Відео)

Президент зустрівся із сім’ями військовополонених українських моряків (Відео)

2018-12-05T14:27:22+00:00 05 Грудня 2018|

Компромісів не буде, Росія відповість за свої злочини. Президент зібрав у столиці рідних військовополонених моряків. 24 українських військових опинилися у полоні понад тиждень тому – ФСБ захопило їх, і три українські кораблі в нейтральних водах під час спроби переходу в український порт Маріуполь. Глава держави пообіцяв – жодного воїна країна в біді не залишить.

Петро Порошенко, Президент України:

–  Хотів би вибачитися перед вами за те, що відбувалося в Верховній Раді. Це не личить. Одна модель поведінки як поводяться наші моряки, і абсолютна інша модель поведінки, як поводять себе деякі політикани. Ми не йдемо ні на які компроміси. І коли кажуть – чи є якісь попередні умови для того щоби ми робили будь-які подальші кроки, я кажу, що перший крок: воїни – додому! Не вашим неправедним судом судити наших хлопців. Вони по статусу по Женевській конвенції є військовополоненими і непідсудні жодному кремлівському суду. Чому? Бо там нема ні правди, ні справедливості, ні закону. Як я вже сказав вчора ввечері в мене відбулися переговори з 18ю головами держав і міжнародних організацій включно з НАТО. Одразу же після цих переговорів всі вони виставили абсолютно чітку вимогу щодо президента Путіна. Перше – повернути воїнів, друге – повернути кораблі, третє – забезпечити безперешкодний прохід в Керченську протоку.

Віктор Сорока, батько військовополоненого Василя Сороки

–  Хочу передати вам прапор, який вийшов з Криму. Це прапор, який був на Красноперекопську, а сьогодні він Яни Капу, на згадку про цю подію. Дякую за підтримку. Передам вам його. І думаю, що ми з цим прапором будемо зустрічати наших військовополонених разом.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 7   +   8   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"