Президент: Відкриття Міністерством фінансів інформації про місцеві бюджети – один з ефективних способів боротьби з корупцією (Відео)

//Президент: Відкриття Міністерством фінансів інформації про місцеві бюджети – один з ефективних способів боротьби з корупцією (Відео)

Президент: Відкриття Міністерством фінансів інформації про місцеві бюджети – один з ефективних способів боротьби з корупцією (Відео)

2018-12-05T15:02:35+00:00 05 Грудня 2018|

Гроші на ремонт доріг, реформу медицини на селі та розвиток регіонів є, а той, хто каже, що їх немає – бреше або краде. Президент зробив кілька жорстких заяв під час зустрічі з управлінцями на Франківщині. Проконтролювати свою владу Глава держави запропонував самим громадянам – для цього звернувся до Мінфіну аби той розкрив доступ до місцевих бюджетів і дав можливість всім перевіряти, як витрачаються гроші.

 Петро Порошенко, Президент України:

– Яка була зарплата?  4000 грн., а після об’єднання в ОТГ – 39 000. Все, децентралізація завершилася. Що трохи залишилося – на депозит. Перед виборами – куплю голоси і ще раз оберусь. Я  не для цього робив децентралізацію. Я думаю, що такому голові буде важко відповісти на питання куди поділися гроші. Нехай пояснить, чому на вулиці немає світла, а гроші на депозиті. Нехай пояснить чому садок не відремонтований, а працівникам виплачують шалені премії… Аргумент, що грошей немає – більше не працює. Президент через децентралізацію гроші дав

Є гроші і на дороги. Так, на Франківщину цьогоріч виділили рекордні 787 мільйонів гривень. Тепер, підкреслив Президент, справа за місцевою владою – як вона проконтролює підрядників і ефективно використає кошти платників податків. Глава держави пропонує вирішувати питання радикально.

Петро Порошенко, Президент України:

– Крадіїв посадити за грати.

Кілька годин свого часу президент присвятив спілкуванню із місцевою молоддю. Глава держави поговорив зі студентами про процеси, які зараз відбуваються в країні, закликав їх бути активними і небайдужими.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 1   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"