Київщина – ще один регіон, де оголошено ЕСКО-тендери за моделлю поглибленого партнерства

//Київщина – ще один регіон, де оголошено ЕСКО-тендери за моделлю поглибленого партнерства

Київщина – ще один регіон, де оголошено ЕСКО-тендери за моделлю поглибленого партнерства

2018-12-03T12:38:31+00:00 03 Грудня 2018|

Слідом за Одеською та Чернігівською областями, місцева влада Київщини також оголосила тендери на закупівлю енергосервісу (ЕСКО) за моделлю поглибленого партнерства, зокрема:

м. Славутич, де місто долучиться до енергосервісу і візьметься за заміну дерев’яних вікон та вхідних дверей на металопластикові у школі № 1 (термін подання пропозицій –  до 10 грудня,https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-08-000489-a);

селище Бородянка, де місцева влада планує встановити енергоефективні вікна та утеплити покрівлю школи № 2 (термін подання пропозицій – до 5 грудня, https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-05-001859-b).

Поглиблене ЕСКО-партнерство, яке спільно з Держенергоефективності  запроваджено законодавчими змінами 2017 р., дозволяє замовнику співфінансувати комплексні енергоефективні заходи на ЕСКО-об’єкті та залишати частину економії на свою користь у розмірі до 80 відсотків.

Так, за умовами зазначених тендерів передбачається:

міській раді Славутича –  23%  економії, а 77% – ЕСКО-компанії;

Бородянській райдержадміністрації – 69% досягнутої економії за результатами енергосервісу, а 31% – ЕСКО-компанії.

«Таким чином, місцеві громади отримають суттєву вигоду не тільки після закінчення ЕСКО-договорів, а й під час їхньої дії, адже частина зекономлених завдяки енергоефективним заходам коштів залишиться у бюджеті», – пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

«Закликаю усі місцеві органи влади та ЕСКО-компанії до активної участі за моделлю поглибленого партнерства, що дозволить впроваджувати комплекс заходів із енергоефективності за механізмом енергосервісу», – повідомив Голова.

Урядовий портал 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   9   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"