Керівництво Бориспільського району вітає громадян з Днем Гідності та Свободи

//Керівництво Бориспільського району вітає громадян з Днем Гідності та Свободи

Керівництво Бориспільського району вітає громадян з Днем Гідності та Свободи

2018-11-21T12:09:50+00:00 21 Листопада 2018|

Шановні земляки! Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні, 21 листопада, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи» ми вшановуємо громадський подвиг учасників Помаранчевої Революції, Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні та всіх воїнів, які полягли у боях за свободу та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані назавжди змінили нашу країну, стали беззаперечним доказом відродження великого народу в єдиній, соборній та незалежній Україні та безповоротно визначили європейський вектор динамічного розвитку та процвітання держави!

Пріоритетним завданням керівництва Бориспільського району залишається реалізація державної соціальної політики в питаннях надання матеріальної допомоги захисникам держави, що проводиться за ініціативою Президента України Петра Порошенка та є головною стратегією його діяльності.

Згідно з районною комплексною цільовою програмою «Турбота» в поточному році 45 учасників антитерористичної операції отримали 453 тисяч гривень матеріальної допомоги. Серед них 19 захисників України, які підписали контракт на військову службу у Збройних Силах України. Їм було виділено додатково 380 тисяч гривень  «підйомних» за рахунок районного бюджету.

Також за останні 3 роки в районі чотири інваліди війни та чотири сім’ї загиблих учасників АТО отримали від держави житло на суму понад 5,5 мільйонів гривень.

Низький уклін кожному, хто власним життям та своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі! Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай буде мирне небо над українською землею та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Бориспільської районної державної адміністрації             Олександр ТУРЕНКО

Голова Бориспільської районної ради                                           Владислав БАЙЧАС

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 4   +   6   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"