Президент України: Росія має забратися з України – разом з церквою, армією, зброєю та агентами впливу. (Відео)

//Президент України: Росія має забратися з України – разом з церквою, армією, зброєю та агентами впливу. (Відео)

Президент України: Росія має забратися з України – разом з церквою, армією, зброєю та агентами впливу. (Відео)

2018-11-08T12:42:07+00:00 08 Листопада 2018|

Президент зробив різку заяву під час виступу на міжнародній конференції “Уроки гібридного десятиліття”. Глава держави підкреслив – Україна робитиме все, аби попри воєнну агресію рухатися вперед. І має величезний досвід боротьби і гібридними атаками, яким може поділитися зі світом.

Петро Порошенко, Президент України: 

— Жодного компромісу у відношенні до питання російської агресії. І особливо в питаннях санкцій до повного відновлення територіальної цілісності і суверенітету над всіма окупованими і анексованими територіями. Будь-які натяки навіть на послаблення тиску провокує Росію на ігнорування мирного процесу на Донбасі, включаючи відсторонення розгортання повноцінної миротворчої місії ООН на базі мандата Ради безпеки, як і на нові репресії проти українців, проти кримських татар в Криму. Ба більше – розпалює агресивні апетити Кремля.

— Російська православна церква є елементом російської політичної системи. Хто це сказав? Путін сказав, що Росія тримається на двох стовпах – на РПЦ та на ядерній зброї. Ми маємо висновки з цього робити, бо хіба це нормально, коли в Кремлі збирається рада безпеки Росії під головуванням Путіна з одним питанням на порядку денному – як захистити РПЦ в Україні? Дорогі мої, вам тут нема що робити. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію.

 

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 10   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"