Для населення продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субсидій, – управління соцзахисту Бориспільської РДА

/, УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ/Для населення продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субсидій, – управління соцзахисту Бориспільської РДА

Для населення продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субсидій, – управління соцзахисту Бориспільської РДА

2018-11-08T14:18:01+00:00 08 Листопада 2018|

Для призначення житлової субсидії до органів соціального захисту населення подається лише заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Орендарі додатково надають договір оренди (найму) житла.

На опалювальний сезон субсидія буде призначена для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням – з дати, визначеної органами місцевого самоврядування.

У зв’язку з прийняттям 17.10.2018 постанови Кабінету Міністрів України № 841, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, відсутністю даних про доходи та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який застосовується для розрахунку розміру субсидій, мешканцям Бориспільського району субсидія для відшкодування вартості  витрат на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень 2018 року та листопад 2018 року буде призначена в листопаді 2018 року.

Після надходження даних про доходи з ДП “Інформаційно-обчислюваний центр” в управлінні буде проведена робота з обрахування розміру житлових субсидій на опалювальний сезон.

В листопаді  поточного року буде розпочата робота з надання сім’ям повідомлень про розмір призначеної субсидії через уповноважених осіб по субсидії сільських рад.

Крім того, в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад буде відображено суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад). Тобто громадянам буде проведено перерахунок вартості отриманих послуг з урахуванням суми призначеної субсидії.

Прийом документів на призначення субсидій на опалювальний сезон продовжується.

У разі подання заяви про призначення житлової субсидії та декларації (оформлених належним чином з зазначенням повних та достовірних даних про усіх членів домогосподарства та членів їх сім’ї) протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія буде призначена з початку такого сезону.

Звертаємо увагу, що з 1 травня поточного року під час призначення субсидії враховуються доходи не лише зареєстрованих осіб, яким призначається субсидія, але і членів їх сім’ї, у разі реєстрації (фактичного поживання) за іншою адресою. Таким сім’ям для призначення субсидії необхідно подати нові заяви про призначення житлової субсидії і декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення житлової субсидії та на визначення її розміру.

У разі неповідомлення про вказані зміни надання субсидії припиняється сума надміру перерахованої (виплаченої) житлової субсидії повертається до бюджету.

 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 8   +   1   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"