Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін – про це заявив Президент. (Відео)

//Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін – про це заявив Президент. (Відео)

Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін – про це заявив Президент. (Відео)

2018-11-08T11:04:46+00:00 07 Листопада 2018|

Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін – про це заявив Президент. За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника.

Петро Порошенко, Президент України: “Так, я твердо переконаний, вона не померла – її було вбито. І трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу.

Знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Я не вважаю, що він розкритий до кінця, і впевнений, що треба продовжувати роботу. Але я наголошую – вимоги громадянського суспільства з вимогою прозорості, відкритості, неупередженості і ефективності слідства – ці вимоги до влади є цілком і абсолютно обґрунтованими. Бо цим ми маємо продемонструвати вірність європейським цінностям.”

Влада рішуче налаштована на те, щоби притягнути до відповідальності злочинців і вбивць – ким би вони не були

У справі Гандзюк перед парламентом звітував Генпрокурор. Юрій Луценко намагався навіть подати у відставку, проте, депутати не підтримали її, висловивши довіру слідству і правоохоронцям. Голова ГПУ розповів, скільки людей в списку потенційних замовників. Справи ж виконавця і організатора після належного оформлення вже до кінця року опиняться в суді.

Катерина Гандзюк – херсонська активістка. Через її активну громадянську позицію на жінку напали, обливши сірчаною кислотою. Понад три місяці столичні лікарі боролися за її життя, проте, Катерина все таки померла.
Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   2   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"