Президент України закликав Росію вивести свої війська з Донбасу

//Президент України закликав Росію вивести свої війська з Донбасу

Президент України закликав Росію вивести свої війська з Донбасу

2018-10-26T17:29:29+00:00 26 Жовтня 2018|

Президент Петро Порошенко закликав Російську Федерацію вивести війська з окупованої частини українського Донбасу. «Приберіть свої війська, Росія, з нашої території», – наголосив Глава держави на Першому форумі регіонів України та Білорусі під час робочого візиту до Республіки Білорусь.

«Чого зараз вимагає увесь світ? Виконання Мінських домовленостей», – наголосив Президент.

«Саме в Мінську був досягнутий і підписаний документ, який назавжди увійде в підручники дипломатії – Мінські домовленості», – зазначив Петро Порошенко та додав, що саме термін «Мінські домовленості» увійшов в подальші документи Ради Безпеки ООН.

«Ми маємо зробити усе, щоб припинити війну, щоб перестали вбивати українців, щоб були виведені російські війська і щоб почалося політичне врегулювання через вибори», – сказав Петро Порошенко, та на голосив, що це має відбутися «не через фейкові вибори, які хоче провести Росія, а справжні вибори».

Глава держави особливо підкреслив, що завдяки «саме домовленостям в Мінську були звільнені з в’язниць тисячі заручників».

Президент України також подякував Президентові Білорусі Олександру Лукашенку за підтримку ініціативи проведення в Мінську переговорів між Україною і РФ щодо припинення агресії Росії проти України.

«Я хочу подякувати своєму доброму і давньому другу. І великому другу українського народу. Я це кажу не просто так. Бо частина життя Олександра Григоровича пройшла в Україні… Він не є байдужим до України», – сказав Петро Порошенко та згадав як відбувалися тривалі і виснажливі мирні переговори в Мінську за підтримки Президента Білорусі.

При цьому Глава української держави відзначив надзвичайно важливу роль особисто Президента Білорусі в процесі мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Раніше в Гомелі відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка та Президента Білорусі Олександра Лукашенка у форматі «віч-на-віч».

На початку переговорів Глава Української держави подякував за ініціативу проведення Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь та відзначив його результативність. Зокрема, за словами Президента, вже було підписано низку угод між областями і планується ухвалення ще декількох документів.

Петро Порошенко також зазначив, що співробітництво між Україною та Білоруссю базується на дружбі. «Ми абсолютно впевнені, що відносини вийшли на серйозне зростання. Економіка наших країн демонструє, що приріст складає більше 23%», – зауважив Президент України. За його словами, відбувається зростання постачання української продукції у Білорусь. «Для нас дуже важливо зберегти ці тенденції», – додав Петро Порошенко.

Офіційне інтернет-представництво Президента України 

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"