Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент України. (Відео)

//Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент України. (Відео)

Генпрокуратура порушила справу у зв’язку з терактом у Керчі – Президент України. (Відео)

2018-10-18T14:58:00+00:00 18 Жовтня 2018|

Прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за статтею теракт через події, що сталися у коледжі в окупованій Керчі. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з українською делегацією в Парламентській асамблеї Ради Європи.

«Сьогодні в Керчі трапилося жахливе вбивство. Мені прокуратура доповіла, що порушена кримінальна справа», – сказав Глава держави, зазначивши, що у полі зору розслідування особистість потенційного вбивці та жахливі наслідки його дій.

Президент акцентував на тому, що розслідування таких справ є важливим для України, адже Крим є українською територією і українці, що живуть в окупації на півострові – громадяни нашої держави.

«Чому для нас це так важливо? Тому, що це є українські громадяни. І звичайно, що коли гинуть українські громадяни, де б це не відбувалося – це трагедія», – сказав Петро Порошенко.

Президент висловив співчуття українцям, які втратили дітей та близьких. В окупованому Криму відбулася жахлива трагедія – в місцевому коледжі стріляли і підірвали вибуховий пристрій. Загинуло 18 дітей, всього постраждалих близько п’ятдесяти осіб. Представники української влади підкреслили – до появи окупантів в Криму не було подібних трагедій.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 5   +   4   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароля
WordPress Lessons