Президент новообраним членам ЦВК: Впевнений – майбутні вибори будуть чесними, прозорими, повністю відповідатимуть міжнародним європейським стандартам. (Відео)

//Президент новообраним членам ЦВК: Впевнений – майбутні вибори будуть чесними, прозорими, повністю відповідатимуть міжнародним європейським стандартам. (Відео)

Президент новообраним членам ЦВК: Впевнений – майбутні вибори будуть чесними, прозорими, повністю відповідатимуть міжнародним європейським стандартам. (Відео)

2018-10-09T12:10:20+00:00 09 Жовтня 2018|

Росія атакуватиме українські вибори, Україна – протидіятиме. Президент зустрівся з новообраними членами Центрвиборчкому і розповів їм про виклики на майбутні виборчі кампанії. На Україну їх чекає аж три поспіль – президентська, парламентська та міська.

Президент привітав новообраних членів Центрвиборчкому. Саме від їхнього професіоналізму і чесності, підкреслив Глава держави, залежить те, як світ сприйматиме результати майбутніх виборів. А кампаній на Україну чекає аж три поспіль. Тому робота буде важкою і напруженою. Проте, саме прозорі вибори, за словами Петра Порошенка, ще раз покажуть міжнародним партнерам, що навіть в умовах війни Україна не обмежує прав своїх громадян.

Петро Порошенко, Президент України

…Я впевнений, що майбутні вибори будуть дуже висококонкурентними, що, власне кажучи, ми і добивалися. Чесність, прозорість, рівність можливостей щодо участі в виборчих процесах. Повна відповідність міжнародним європейським стандартам накладають на членів Центральної виборчої комісії додаткову відповідальність. Чому? Це перші вибори, які будуть відбуватися після підписання угоди про Асоціацію, після її ратифікації, де зазначені відповідні норми, які гарантують суто європейські принципи захисту волевиявлення громадян…

Проте, самі кампанії будуть важкими, зауважив Петро Порошенко, адже Росія зацікавлена у зриві процесу.

Петро Порошенко, Президент України

…Росія збирається активно втручатися в виборчу кампанію: і через системи дезінформації, і через системи фальсифікації виборчого процесу, і через системи кібер-атак хакерських для того, щоби зірвати вибори. І тут я сподіваюся на вашу ефективну роботу для того, щоби ми мали надзвичайно ефективні  засоби протидії для того, щоби захистити вибір українського народу…

 Допомагати із кібербезпекою на виборах Україні будуть іноземні партнери, які вже стикалися із різними формами втручання Росії. В тому числі, із так званими ботофермами і хакерськими зламами систем.

Авторизація
*
*
Напишіть відповідь: 0   +   10   =  
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
WordPress Lessons Розробка та підтримка сайту - ТОВ "РОЯЛТІ ГРУПП"